Nadstandardní rezidenční bydlení vlastní zelenou terasou

Praha 6

OBSAZENÝ 

Moderní byt 2 + kk o rozloze 78 m2 se vstupem ze všech místností na zelenou terasu (87 m2), která celý byt obkolpuje | Jedno garážové stání spolu se sklepem (7 m2).

Fotogalerie

Více fotografií

 

Základní informace

Nadstandardní vybavení a použité materiály. Návrh interiéru včetně výroby nábytku pod vlastní značkou PESKOVA INTERIORS. Kuchyň s ostrůvkem a technickou místností - spotřebiče Miele. Prostorný obývací pokoj. Ložnice s věstavěnými skříněmi. Koupelna se sprchovým koutem, vanou, toaletou a bidetema. Vstupní hala s další technickou místností pro pračku se sušičkou. Bezpečnostní vstupní dveře. Ekologické vytápění tepelným čerpadlem se systémem topení/chlazení zabudovaným do podlah včetně rekuperace. Sklep o 7 m2. Přímý přístup z garáží k výtahu do domu.

 

Součástí vybavení jsou také : el. oknenní žaluzie, wifi satelit UPC, zabezpečovací systém Jablotron.

 

 

 


 

Lokalita

Lokalita v pěším dosahu stanice metra Dejvická s veškerou občanskou vybaveností v okolí a velmi rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol. 

 

Praha 6 se řadí k nejatraktivnějším lokalitám pro kvalitní bydlení v hlavním městě. Čtvrť Hanspaulka je vyhledávána pro svou prestiž v kontextu nejen okolních residenčních čtvrtí hlavního města, ale také pro velmi dobrou dostupnost centra Prahy. Okolní zástavba je veskrze residenční a to jak bytová, tak převážně vilového charakteru. Umístěním na hraně terénního zlomu získává rezidence naprosto jedinečnou příležitost nerušených panoramatických výhledů na město včetně Pražského hradu. Zároveň tato lokalita zaručuje dostatek klidu a zeleně, tolik důležité atributy spokojeného života. 

 

V okolí: sportoviště (tenisové kurty, sauna, přímo z objektu volný vstup do běžeckého areálu), na metru A.

Správce nemovitosti

Jitka Tůmová

  • Správce nemovitosti
  • Pronájem bytů
  •  +420 720 107 434 (Po - Pá: 8:00 - 16:00)
  •