Moderní dvoupodlažní rodinný dům

Park Resort Průhonice

OBSAZENÝ

Nadstandardní rodinný dům (novostavba) se 4 ložnicemi, 3 koupelnami, 2 terasami, velkou zahradou a garáží pro dva osobní vozy | Návrh moderního interiéru včetně výroby nábytku pod vlastní značkou PESKOVA INTERIORS | Nadstandardně vyřešený úložný prostor | Dům disponuje kamerovým systémem.


 

Fotogalerie

Více fotografií

 


 

Základní informace

Součástí 1.NP je vstupní hala s přímým vstupem z garáže, plně vybavená kuchyň s uzavřenou spíží nedaleko kuchyňské linky, prostorný obývací pokoj s jídelnou. Dále jeden samostatný pokoj s vlastní koupelnou a prostornou šatnou, velkorysá úklidová místnost spolu s mokrým provozem, samostatná toaleta pro hosty. Dvě terasy, z toho jedna zastřešená hliníkovou pergolou s dálkovým ovládáním náklopných lamel odrážejících sluneční paprsky. Ve 2.NP jsou situované 3 ložnice, master ložnice s vlastní prostornou koupelnou, 2 ložnice se společnou koupelnou. Navíc zabudovaná šatna.

 

Návrh interiéru pod vlastní značkou PESKOVA INTERIORS včetně výroby nábytku. Nadstandardní vybavení a použité materiály, kuchyň od španělského výrobce PORCELANOSA s inovativní povrchovou úpravou a kuchyňské spotřebiče Miele, sedací souprava Natuzzi, vestavěné skříně a úložné prostory.

 

Součástí vybavení jsou také : el. okenní žaluzie, klimatizace ve všech obytných místnostech, audio Sonos, internet O2, EZS Jablotron, automatická robotická sekačka trávy.

V přímém okolí : Vyhlášená Restaurace & Penzion Babiččina Zahrada, autobusová zastávka Tovární-Průhonice

V dochozí vzdálenosti : Zámek Průhonice a Průhonický park a několik dalších velice dobrých restaurací jako Pod zámkem, Grosseto Pizzeria Ristorante Průhonice, Sokolovna, Paloma aj.

V dojezdové vzdálenosti : pár minut autem OC Chodov, Aquapalace Praha a obchodní centra v Čestlicích.

 


 

Dispozice domu

 

vila_pruhonice_1np.jpgvila_pruhonice_2np.jpg

 


 

Lokalita

Dům se nachází v nově vybudované elegantní rezidenční čtvrti rodinných domů, která je obklopena okouzlující přírodou, obci Průhonice. Tato exkluzivní část metropole je v přímém sousedství s Čestlicemi či Osnicí a jen pár kroků od nádherného Průhonického parku a zámku. Poloha domu je v pěším dosahu autobusové zastávky Tovární-Průhonice s veškerou občanskou vybaveností v okolí a velmi rychlou dostupností do centra (pouhých 20 minut) a mezinárodních škol.

 


 

Správce nemovitosti

Jitka Tůmová

    • Správce nemovitosti
    • Pronájem bytů
    •  +420 720 107 434 (Po - Pá: 8:00 - 16:00)
    •