Lázeňský apartmán
nedaleko kolonády

Mariánské lázně, kolonáda

Slovo architekta

Mariánské Lázně jsou příkladem rozsáhlého lázeňského území důmyslně budovaného od počátku 19. století jako zahradní město.  Mariánské lázně tak nabízejí bohatou pestrost stavebních stylů – novoklasicismus, novorenesance, secese a nechybí ani sakrální stavby. V roce 1992 byly Mariánské Lázně dokonce prohlášeny „Městskou památkovou zónou“. Residence Britania je bytový komplex umístěný v samotném centru Mariánských Lázní k němuž náleží venkovního a podzemního parkoviště přístupného pouze pro rezidenty.

Kompletní rekonstrukce residence Britania byla koncipována tak, aby technologicky moderní bytový dům ctil prvky klasické secesní mariánskolázeňské architektury. Všechny kroky, které byly podniknuty ve prospěch realizace projektu, musely být konzultovány s památkáři. Čímž projekt navázal na architektonické tradice Mariánských Lázní a současně přinesl rezidentům funkcionalitu a komfort moderního bydlení.

 

Fotogalerie

Více fotografií

O projektu

Prvním naším realizovaným projektem byl návrh interiéru a doplňků apartmánu nacházejícího se ve zrekonstruované secesní rezidenci Britania.

 

Více o projektu >>

Lokalita

Nádherné lázeňské parky, romantické kolonády a půvabné pavilony, příjemné kavárny a útulné hotely. To vše nabízejí Mariánské lázně. 

 

Více o lokalitě >>

Bytový standard

Jedná se o apartmán s užitnou plochou cca 70 m2 a dispozicemi 2kk bez balkonu avšak s výhledem na kolonádu a místní okolní hotely.

 

Více o bytovém standardu >>