Nadstandardně a moderně zařízený
byt 2kk s vlastní zahradou

Praha 6, Hanspaulka

Slovo developera

 

 Villa Zengrova obsahuje třináct bytů různých plošných standardů s jedním podzemním podlažím zahrnujícím potřebný parking, sklepní kóje a technické zázemí domu. Objem domu naplňuje rozumnou míru navýšení hustoty obyvatelstva v rezidenční čtvrti jako je Hanspaulka s ohledem na využití stávajícího servisu a zachování charakteru čtvrti. Dům by přes svůj nevýstřední a nenápadný charakter měl poskytovat luxusní bydlení ve vysokém standardu. Stavba bude důsledně zohledňovat stav životního prostředí, zejména ochranu sprašových skal v závěru sportoviště Kotlářka a zeleň na pozemku. Profil terénu nebude upravován. Výtvarný návrh navazuje na předválečnou architekturu domů z pohledového cihelného zdiva v okolí, které by se ve větší míře mohly stát určujícími pro atmosféru této části města, se jedná o domy starší či novodobější. Jedná se totiž společensky velmi dobře přijímané a esteticky nadčasové stavby. Tvarosloví návrhu dále vychází z funkcionalistické architektury a některé detaily návrhu na toto období vědomě odkazují (markýzy, velká okna, zábradlí). Projekt byl developerem během práce na dalších projekčních fázích změněn do podoby, která neodpovídá autorskému záměru.


- Developer P.H.A. -

  

 

 

Fotogalerie

 

Více fotografií

 

O aktuálním projektu

Popis celého objektu, ve kterém se tento luxusní apartmán nachází, slovy developera P.H.A.

Zengrova Villa je řešena v souladu se současnými vysokými estetickými a funkčními nároky a zároveň tak, aby přirozeně doplňovala okolní vilovou zástavbu. S ohledem na parametry pozemků je koncipována jako pravidelný třípodlažní hranol s jedním ustupujícím podlažím plně využívajícím střešních teras. V každém patře villy, vyjma posledního střešního, se nacházejí 4 apartmány řešené dispozičně jako 2 + kk 4 + kk. Všechny jednotky jsou dostatečně prosvětleny velko- formátovými francouzskými oknny s posuvnými křídly a disponují prostornými balkóny, popř. zelenými terasami. Zengrova Villa je Vaše příležitost pro jedinečný život v metropoli. Pro parkování vozů residentů je určeno podzemní podlaží, ve kterém jsou umístěny zároveň i sklepní prostory bytů a kopletní technické zázemí domu. Na fasádě jsou použity obkladové cihly, veškeré další prvky jsou vhodně kombinovány a zpracovány se zaměřením na detail.

Bytový standard

Parametry apartmánu, který realizujeme

 • Velikost bytu 78,4 m2;
 • První podlaží;
 • Velikost vlastní zahrady celkem o rozloze 85,3 m2;
 • Garážové stání spolu se sklepem. 

 

Vybavení bytu

 • Nadstandardní použité materiály;
 • Dřevěné podlahy;
 • Kompletní ostínění veškerých oken jejichž součástí jsou el. žaluzie;
 • Klimatizace;
 • Podlahové vytápění;
 • Audio a satelit;
 • Dvě koupelny;
 • Technická místnost.

Lokalita

Praha 6 se řadí k nejatraktivnějším lokalitám pro kvalitní bydlení v hlavním městě. Čtvrť Hanspaulka je vyhledávána pro svou prestiž v kontextu nejen okolních residenčních čtvrtí hlavního města, ale také pro velmi dobrou dostupnost centra Prahy.

Pozemek pro stavbu Zengrovy Villy se nachází na křížení ulic Zengrova. Na Klimentce a Rychtářská. Okolní zástavba je veskrze residenční a to jak bytová, tak převážně vilového charakteru. Umístěním na hraně terénního zlomu získává Zengrova Villa naprosto jedinečnou příležitost nerušených panoramatických výhledů na město včetně Pražského hradu. Zároveň tato lokalita zaručuje dostatek klidu a zeleně, tolik důležité atributy spokojeného života.

V okolí: sportoviště (tenisové kurty, sauna, přímo z objektu volný vstup do běžeckého areálu), na metru A.

 


 

Více fotografií a popis konceptu
designu interiéru na našem blogu

PROJECTS  |  ARTBUILDINGBLOG.CZ